Pracownicy poszukiwani do biura Eflingu

14. 10, 2019

Związek zawodowy Efling poszukuje dwóch pracowników: managera projektów edukacyjnych, a także przedstawiciela członków związku do pracy przy organizacji.Czy chcesz pracować w energicznym zespole Eflingu i pomagać w zwiększaniu praw pracowniczych 30.000 członków naszego związku zawodowego?Dział organizacji i rozwoju poszukuje dwóch pracowników managera projektów edukacyjnych, a także przedstawiciela członków związku. Oferta ta stanowi świetną okazję dla ambitnych osób, które chcą wziąć udział w budowie i rozwoju skutecznej i dynamicznej walki ruchu pracowniczego. Do aplikacji zachęca się osoby o różnorodnym doświadczeniu życiowym, zarówno kobiety, jak i mężczyzn.Manager projektów edukacyjnychGłówne zadania:

  • Rozwój, organizacja i nadzór nad kursami Eflingu
  • Zarządzanie kursami dla reprezentantów związku zawodowego
  • Promowanie kursów edukacyjnych, prezentacji i nauczania
  • Organizacja wydarzeń edukacyjnych
  • Współpraca przy projektach działu organizacji i rozwoju, a także projektów innych działów Eflingu

Wymagania:

  • Wykształcenie i/lub doświadczenie w zakresie edukacji
  • Doświadczenie w rozpowszechnianiu informacji i tworzeniu materiałów prezentacyjnych po islandzku i angielsku preferowane
  • Wiedza w zakresie ruchu pracowniczego i negocjacji zbiorowych będzie zaletą
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Elastyczność, ambicja i dyscyplina w pracy

 Pracownik do działu organizacjiGłówne zadania:

  • Budowa systemu reprezentantów związku
  • Spotkania w miejscach pracy i wzmocnienie pozycji członków związku
  • Udział w organizacji wydarzeń, publikacji i rozpowszechnianiu informacji do członków związku
  • Współpraca w projektach działu organizacji i rozwoju, a także przy innych projektach Eflingu

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie, które może być pomocne na tym stanowisku
  • Inicjatywa, dyscyplina i ambicja w pracy
  • Dobra znajomość angielskiego, inne języki będą zaletą

 W celu uzyskania więcej informacji, prosimy o kontakt z Geirlaug Jóhannsdóttir mailowo na: geirlaug@hagvangur.isAplikacje powinny być składane(w języku islandzkim, lub angielskim) z załączonym CV i listem motywacyjnym na stronie Hagvangur.Aplikuj na pracownika do działu organizacji tutaj Aplikuj na managera projektów edukacyjnych tutajAplikacje można składać do 4 listopada 2019 roku.